Solarex 2021 İçin Geri Sayım Başladı

Solarex 2021 İçin Geri Sayım Başladı

Güneş enerjisi ve yenilenebilir enerji sektörünün Türkiye’deki ilk ve tek uluslararası fuarı olan SOLAREX İstanbul için geri sayım başladı. 

T.C Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, T.C. Ticaret Bakanlığı ve T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın desteklediği ve 13.sü düzenlenecek SOLAREX İstanbul 10-12 Haziran  tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde kapılarını açacak.

Asya, Orta Doğu, Afrika ve Türk Cumhuriyetlerine açılan kapı konumundaki ülkemizin, solar sektöründeki uluslararası ilk ve  tek fuarı olan Solarex İstanbul, yoğun tanıtım ve reklam süreçlerini yöneterek yeni ihracat kapılarının açılması için çok önemli bir ticari arena olmaya hazır.

Güçlü bağlantıları ile dünya çapındaki örgütlerin yetkililerini ağırlayacak fuar, inovasyon ve dijitalleşme konusunda etkin bir seminer programına sahip.

Bu yıl yine çok renkli ve enerjik geçmesi için gerekli tüm hazırlıkları tamamlanma aşamasında olan SOLAREX İstanbul  Fuarı 10-12 Haziran tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde ağırlamak üzere yerli ve yabancı ziyaretçilerini bekliyor.

Daha Fazla Bilgi İçin;

Direkt Tel: 0212 604 5103

Bu gönderiyi paylaş


×