Solar Sektörünün Marka Fuarı Solarex İstanbul ve GÜNDER İşbirliği Devam Ediyor

Solar Sektörünün Marka Fuarı Solarex İstanbul ve GÜNDER İşbirliği Devam Ediyor

Güneş enerjisi ve yenilenebilir enerji sektörünün Türkiye’deki ilk ve tek uluslararası etkinliği SOLAREX İstanbul Fuarı, sivil toplum kuruluşları ile etkin işbirliklerini sürdürerek yoluna tüm hızıyla devam ediyor. 2 – 4 Nisan 2020 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde ziyaretçileri ile buluşacak olan Solarex İstanbul Fuarı;

13. kez gerçekleşecek olan Solarex İstanbul’un yöneticileri 2020 çalışmaları için,

GÜNDER- Güneş Enerjisi Topluluğu Türkiye Bölümü Başkanı Kutay Kaleli ile bir araya geldi.

Yaşanan sektörel sıkıntılara rağmen istikrarlı büyümesine devam eden Solarex İstanbul Fuarı’nda

sektöre yönelik verimli katkı ve işbirlikleri sağlayabilmek adına güçlü bir zemin oluşturmak için yapması öngörülen çalışmalar ile ilgili karşılıklı olarak görüş alışverişinde bulundular.

Dünyanın en büyük enerji devlerinin yer aldığı ve binden fazla ürün ve markanın temsil edildiği Solarex İstanbul; tanırım amacıyla dünyanın en önemli solar etkinliklerinde yerini almaya devam ediyor. Eylül ayında Amerika’da International Solar Power ziyaret eden Solarex İstanbul ekibi sonrasında yeni rotası Energy Taiwan Fuarı’nı ziyaret etti.

Daha Fazla Bilgi İçin;

Direkt Tel: 0212 604 5103

Güncelleme

Değerli Katılımcımız;

Küresel dünyayı etkisi altına alan pandemi süreci maalesef ki 2020 yılı içerisinde dünya çapındaki fuarların gerçekleşmesine imkan vermemektedir.

Buradan hareketle Voli Fuar Hizmetleri A.Ş. olarak 13. sünü düzenleyeceğimiz Türkiye’nin ilk ve tek uluslararası güneş enerjisi ve teknolojileri fuarı olan SOLAREX İstanbul’u 2021 yılında 1-3 Nisan’da kendi takviminde düzenleme kararı aldığımızı siz iş ortaklarımızla paylaşmak isteriz.

Organizatör olarak en önemli hedefimiz, siz değerli iş ortaklarımız adına,
gerek yurtiçi gerekse yurtdışından katılımlarını sağlayacağımız yatırımcılar ve ziyaretçiler noktasında en fazla verimin alınmasıdır.

Yıllara dayanan tecrübelerin verdiği öngörümüzle aldığımız 2021 yılına erteleme kararı;
sizler ve sektörümüz adına son dakika gerçekleşecek yeni bir erteleme mağduriyetini önüne geçecektir.

1-3 Nisan 2021 tarihinde gerçekleşecek olan fuarımızın dünya çapında gerçekleşecek ilk uluslararası güneş enerjisi ve teknoloji fuarı olması sebebiyle; sektörün kalbinin İstanbul Fuar Merkezi SOLAREX İstanbul’da atacağı bilinciyle çalışmalarımızı büyük bir heves ve şevkle yürüttüğümüzü bilmenizi isteriz.

Tüm yaşanan olumsuzluklara rağmen siz paydaşlarımızın ve tüm solar camiamızın bu büyük buluşmaya enerjilerini yitirmeden odaklanması en büyük dileğimizdir.

Saygılarımızla,

SOLAREX İstanbul
VOLİ Fuar Hizmetleri A.Ş.

Bu gönderiyi paylaş


×