Dünyanın ‘’Enerji’’ gücünün nabzı ve enerjinin yol haritası 4-6 Nisan 2024’de 16. SolarEX İstanbul’da belirlenecek!

5  Kıtadan, 125’in üzerinde ülkeden yatırımcıya ev sahipliği yapacak olan Uluslarrarası SolarEX İstanbul Fuarı 2024 yılında 16. kez kapılarını açmaya hazırlanıyor. Dünya Fuar takviminde önemli sektörel fuarlar arasında yerini koruyan; SolarEX İstanbul Uluslararası Güneş Enerjisi ve Teknolojileri Fuarı dünya markası firmaların katılımıyla geleceğin öncü ve son teknolojileri ürünlerine ev sahipliği yapmaya devam ediyor.

Avrasya’nın en büyük Uluslararası Güneş Enerjisi ve Teknolojileri Fuarı SolarEX İstanbul’da fuarla eş zamanlı düzenlenecek konferanslarla solar sektörünün öncü uzmanları, dernekleri, birlikleri, yenilenebilir ve sürekli bir enerji kaynağı olan güneş enerjisinin önemini vurgulayacaklar. Solarex İstanbul Fuarı, çevre dostu çözümlerle, sektörü bir araya getirecek.

Globalde yaşanan enerji ve iklim krizinin tek çıkış noktası; kendini sınırsız tekrarlayan, yenilenebilir ve hammaddeye bağımlı olmayan güneş enerjisi sistemidir. Küresel çapta temiz enerji ve enerji verimliliği tüm dünya ülkelerinin önceliği. Enerjinin verimli ve etkin kullanımı sürdürülebilir büyümeyi hedefleyen bireylerin ve kitlelerin güneş enerjisini sınırsız kullanmasıyla mümkün. Solar sektörünün dünyaca ünlü 200’ü aşkın firması ve 500’ü aşkın markası her yıl alanlarını büyüterek yer aldıkları SolarEX İstanbul’da uluslararası arenada yeniden bir araya geliyor.

Dünya pazarında 2024 yılında enerjinin yol haritasının belirleneceği sektör liderlerinin son teknoloji ürünleriyle 16. Kez Uluslararası yatırımcısıyla bir araya geleceği bu büyük buluşmada siz de yerinizi alın.

0
+
GÜNLÜK ZİYARETÇİ
0
YILLIK TECRÜBE
0
+
ÜRÜN
0
+
KATILIMCI

16. GÜNEŞ ENERJİSİ & TEKNOLOJİLERİ FUARI

4-6 NİSAN '24

Güneş enerjisi alanında dünyadaki son teknolojilerin ve Türkiye’de üretilen yeni ürünlerin bir arada sunulduğu ticari bir platform olan “Uluslararası Güneş Enerjisi ve Teknolojileri Fuarı” sektörün lider firmalarının ve temsilcilerinin buluştuğu bir organizasyon olma özelliğine sahiptir.

Konferanslar

Güneş enerjisinin geleceğine ışık tutan ve yön veren konferans programı...

Seminerler

Sektörün kalbindeki kişi ve kurumlardan deneyim paylaşımı...

Fırsatlar

CEO'lar, yatırımcılar ve liderler Türkiye'nin ilk ve tek güneş enerjisi fuarında...

FUAR ALANI

İSTANBUL FUAR MERKEZİ

Adres: Yeşilköy Mah. Atatürk Cad. No: 5/5, Bakırköy, 34149
Telefon: +90 212 604 50 50

×