Solar sektörünün kalbi SolarEX İstanbul’da attı. Güneş SolarEX İstanbul’da 14. kez doğdu.

Güneş Enerji sektörünün en büyük buluşması SolarEX İstanbul bu yıl 200’ün üzerinde katılımcı ve 30.000’e yakın ziyaretçiyi ağırlayarak dünya çapında solar yatırımcılarının gözünü Türkiye’ye çevirdi.

Uluslararası güneş enerjisi dernekleri başkanları SolarEX İstanbul’da katılımcı, ziyaretçi ve canlı yayınla aynı anda tüm dünya ile buluştu. 51 oturum, 75 birbirinden değerli STK ve sektör firmasının yer aldığı eş zamanlı oturumlar Platinum, Gold ve Efes Salonumuzdan canlı yayın ve simultane tercüme eşliğinde uluslararası solar sektörü ile buluştu.

07-09 Nisan tarihlerinde Tüm Dünyanın Gözü Türkiye’deydi.

Oturumları kaçırdıysanız üzülmeyin! YouTube SolarEX İstanbul TV ve Solarex İnstagram hesaplarımızdan konferans programı kayıtlarımızı izleyebilirsiniz.

Katılımcılar fuarda milyonlarca dolarlık iş hacmine imza attığı için şimdiden önümüzdeki senenin rezervasyonlarını daha büyük metrekarelerle yaptırmaya başladılar. Her geçen sene yükselişe geçen Solarex İstanbul önümüzdeki yıl daha daha fazla hall ve daha fazla metrekare alanla katılımcı ve ziyaretçilerine hizmet verecek.

Geç kalmadan siz de rezervasyonunuzu yaptırın!

0
+
GÜNLÜK ZİYARETÇİ
0
YILLIK TECRÜBE
0
+
ÜRÜN
0
+
KATILIMCI

15. GÜNEŞ ENERJİSİ & TEKNOLOJİLERİ FUARI

6-8 NİSAN '23

Güneş enerjisi alanında dünyadaki son teknolojilerin ve Türkiye’de üretilen yeni ürünlerin bir arada sunulduğu ticari bir platform olan “Uluslararası Güneş Enerjisi ve Teknolojileri Fuarı” sektörün lider firmalarının ve temsilcilerinin buluştuğu bir organizasyon olma özelliğine sahiptir.

Konferanslar

Güneş enerjisinin geleceğine ışık tutan ve yön veren konferans programı...

Seminerler

Sektörün kalbindeki kişi ve kurumlardan deneyim paylaşımı...

Fırsatlar

CEO'lar, yatırımcılar ve liderler Türkiye'nin ilk ve tek güneş enerjisi fuarında...

FUAR ALANI

İSTANBUL FUAR MERKEZİ

Adres: Yeşilköy Mah. Atatürk Cad. No: 5/5, Bakırköy, 34149
Telefon: +90 212 604 50 50